صفحه اصلی / اخبار / مديرکل امور مالياتي اصفهان: رويکرد اداره کل امور مالياتي، جلب اعتماد موديان است

مديرکل امور مالياتي اصفهان: رويکرد اداره کل امور مالياتي، جلب اعتماد موديان است

مديرکل امور مالياتي استان اصفهان اظهار داشت: رويکرد اين اداره کل جلب اطمينان و اعتماد موديان و ايجاد آرامش در بازار است.

به گزارش رسانه مالياتي ايران، اميري مدير کل امور مالياتي اصفهان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با فعالان اقتصادي و اتاق بازرگاني استان جلساتي برگزار کرديم و توافق‌هاي خوبي صورت گرفت و تلاش مي‌کنيم تعامل بيشتري بين موديان اداره کل امور مالياتي برقرار شود و شرکت‌ها و اصناف در سال جاري با الگو قرار دادن فرمان رهبر معظم انقلاب در خصوص اقتصاد مقاومتي، به سمت فروش و درآمدهاي ابرازي واقعي حرکت کنند.

وي بابيان اين‌که امسال اولين سال اجراي قانون جديد ماليات‌هاي مستقيم است، افزود: بسترهاي خوبي براي حمايت از توليد داخلي و اشتغالزايي در اين قانون ديده‌شده است و مشوق‏هاي خوبي براي مؤديان در نظر گرفته‌شده است.

وي در ادامه، اجراي طرح جامع مالياتي و قانون ماليات بر ارزش ‌افزوده را دو برنامه مهم سال جاري سازمان امور مالياتي برشمرد و گفت: در اين زمينه برنامه‌ريزي‌هاي مناسبي براي اجراي کامل قانون ماليات بر ارزش‌افزوده در نظر گرفته شده است و تلاش مي‌شود با شفافيت محوري راه‏هاي فرار برخي از افراد گرفته شود.